change language
ви знаходитесь в: home - ДРУЖ...НИМИ - Молодші - - newsletterlink

Support the Community

  


 
версія для друку

Великі новини для малих гостей «Сімейного будинку» в Антананаріво, підтриманого програмою Опіки на відстані Спільноти Святого Егідія. Цього літа перший раз були організовані для всіх дітей, за винятком немовлят, канікули на морі.

Обраним місцем відпочинку стала Магаджанґа (Mahajanga), місто, що знаходиться в дельті ріки Бетсібока на північно-східному узбережжі країни, дуже відомому через свій красивий пляж та столітні дерева баобабу.

Діти ніколи не бачили море, вони були вражені та дуже щасливі. Більше того, канікули були дуже важливими, тому що допомогли деяким з дітей подолати респіраторні проблеми, від яких вони страждали.

Населення Мадагаскар складає приблизно 19,5 мільйонів жителів, майже половина з яких є неповнолітніми.

 

 

В Антананаріву маже 70% населення живе нижче межі бідності, і в останні роки показово збільшилась кількість покинутих дітей; як наслідок, збільшилась кількість дітей, що живуть на вулицях, які, коли це можливо, потрапляють у великі сирітські притулки, які, на жаль, не можуть відповідати на їхні людські та емоційні потреби.

 

 

 

 

 

«Сімейний будинок» народився у відповідь на цю надзвичайну ситуацію та є ефективною альтернативою розміщенню дітей в інтернатах. Насправді, це є перша установа в країні, яка заснована на оптимальних стандартах життя, що передбачає дійсно «сімейний» спосіб прийняття дітей.